Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówUchwyty do telewizorów
Gembird MA-DA2-06, Zacisk, 20 kg, 43,2 cm (17"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Czarny
| Montaż | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 10 kg |
| Maksymalna waga | 20 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Typ montażu | Zacisk |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Grubość blatu (max) | 5 cm |
| Ergonomia | |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 45° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | 90 - -90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 425 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
Producent