Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówUchwyty do telewizorów
LogiLink BP0106, Zaciskowy/przelotowy, 12 kg, 43,2 cm (17"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Czarny
| Montaż | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna waga | 12 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Typ montażu | Zaciskowy/przelotowy |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Ergonomia | |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -35 - 35° |
| Obracany | -90 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 874 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Wysokość produktu | 556 mm |
| Waga produktu | 4,48 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Osoba odpowiedzialna