Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówUchwyty do telewizorów
Hisense WH3309-LK, Stojak, Czarny, Srebrny, 1170 mm, 1760 mm, 770 mm, 19,5 kg
| Sposoby dostawy | Czas dostawy | Cena |
|---|---|---|
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
| Cechy | |
| Typ produktu | Stojak |
| Kolor produktu | Czarny, Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1170 mm |
| Głębokość produktu | 1760 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Waga produktu | 19,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.