Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówUchwyty do telewizorów
Neomounts AV50-500BL, Mocowanie kamery, 200 x 200,200 x 300,200 x 400,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,600 x 300,600 x 200,600 x..., 109,2 cm (43"), 2,79 m (110"), 5 kg, 0 - 55 mm
| Cechy | |
| Typ produktu | Mocowanie kamery |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,600 x 300,600 x 200,600 x 400,600 x 500,600 x 600,800 x 800,800 x 200,800 x 400,800 x 450,800 x 500,800 x 600 |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,79 m (110") |
| Maksymalna waga | 5 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Regulacja wysokości | 0 - 55 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
| Szczegóły techniczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 158 mm |
| Wysokość produktu | 552 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 958 mm |
| Wysokość opakowania | 86 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| Dane logistyczne | |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 13,5 kg |
| Produkty na paletę (UE) | 48 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 273 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 978 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 195 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,9 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 7326909890 |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa akcesoriów RTV, uchwytów, stolików i ekranów projekcyjnych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):