Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTusze
Epson Singlepack Magenta T0713 DURABrite Ultra Ink, Standardowa wydajność, Purpurowy, Tusz na bazie pigmentu, 5,5 ml, 1 szt.
| Cechy | |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność marki | Epson |
| Kompatybilność | - Epson Stylus SX610FW - Epson Stylus SX600FW - Epson Stylus SX515W - Epson Stylus SX510W - Epson Stylus SX415 - Epson Stylus SX410 - Epson Stylus SX405WiFi - Epson Stylus SX405/SX400 - Epson Stylus SX400 - Epson Stylus SX218 - Epson Stylus SX215 - Epson Stylus SX210 - Epson Stylus SX205 - Epson Stylus SX200 - Epson Stylus SX115 - Epson Stylus SX110 - Epson Stylus SX105 - Epson Stylus SX100 - Epson Stylus S21 - Epson Stylus S20 - Epson Stylus Office BX610FW - Epson Stylus Office BX600FW - Epson Stylus Office BX310FN - Epson Stylus Office BX300F - Epson Stylus Office B40W - Epson Stylus DX9400F Wifi-Edition - Epson Stylus DX9400F - Epson Stylus DX8450 - Epson Stylus DX8400 - Epson Stylus DX7450 - Epson Stylus DX7400 - Epson Stylus DX7000F - Epson Stylus DX6050 - Epson Stylus DX6000 - Epson Stylus DX5000 - Epson Stylus DX4450 - Epson Stylus DX4400 - Epson Stylus DX4050 - Epson Stylus DX4000 - Epson Stylus D92 - Epson Stylus D78 - Epson Stylus D120 Network Edition - Epson Stylus D120 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 5,5 ml |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C13T07134012 |
| Kraj pochodzenia | Zjednoczone Królestwo |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 102 mm |
| Głębokość opakowania | 26 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 44 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 15 cm |
| Produktów na palecie | 3400 szt. |
| Waga brutto palety | 0 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 102 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 260 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 146 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 0 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UK) | 0 g |
| Produkty na palecie (UK) | 3400 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 340 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 340 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 10 szt. |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń biurowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):