Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTusze
Epson Strawberry Singlepack Magenta 29XL Claria Home Ink, Wysoka (XL) wydajność, Purpurowy, Tusz na bazie pigmentu, 6,4 ml, 1 szt., 450 stron(y)
| Cechy | |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność marki | Epson |
| Kompatybilność | - Expression Home XP-455 - Expression Home XP-452 - Expression Home XP-445 - Expression Home XP-442 - Expression Home XP-435 - Expression Home XP-432 - Expression Home XP-355 - Expression Home XP-352 - Expression Home XP-345 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-335 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-257 - Expression Home XP-255 - Expression Home XP-247 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 6,4 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 450 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C13T29934012 |
| Kraj pochodzenia | Zjednoczone Królestwo |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 98 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty | CE |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 39 cm |
| Produktów na palecie | 3400 szt. |
| Waga brutto palety | 0 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 102 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 260 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 146 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 0 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Wysokość palety (UK) | 2 m |
| Waga palety (UK) | 0 g |
| Produkty na palecie (UK) | 3400 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 340 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 340 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 10 szt. |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń biurowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):