Zmniejszenie kosztów drukuEpson oferuje standardowe i duże (XL) wkłady atramentowe, aby każdy mógł wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada jego potrzebom. Wkłady XL doskonale nadają się do drukowania dużej liczby stron i pozwalają zmniejszyć koszty druku. W przypadku obu rozmiarów poszczególne kolory są dostępne oddzielnie, więc można wymieniać tylko zużyte wkłady. Rozwiązanie to oznacza mniejszą ilość odpadów i większe oszczędności.
Zapoznaj się z ofertąAtramenty Claria Photo HD umożliwiają swobodne drukowanie trwałych zdjęć w profesjonalnej jakości. Entuzjaści fotografii i profesjonaliści z pewnością docenią wysoki poziom jakości wydruków, który uzyskano dzięki zastosowaniu sześciu kolorów. Atramenty pozwalają uzyskać doskonale odwzorowane szczegóły, naturalne odcienie skóry dzięki płynnej gradacji kolorów i głębszej, bardziej naturalnej czerni. Zestaw stworzono z myślą o trwałości; zdjęcia wydrukowane przy jego użyciu przetrwają w albumie fotograficznym aż 300 lat1.
Zoptymalizowane do pracy z drukarkami EpsonAtramenty i papier firmy Epson przygotowano tak, aby w użyciu z drukarkami Epson za każdym razem dawały najlepsze rezultaty.
Oryginalny produktDzięki oryginalnym atramentom firmy Epson możesz cieszyć się bezproblemowym i niezawodnym drukowaniem. Prowadzimy szeroko zakrojone badania, inwestujemy w zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne i poddajemy nasze wyroby rygorystycznym testom, aby oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości.
Epson Squirrel Singlepack Magenta 378 Claria Photo HD Ink. Rodzaj tuszu kolorowego: Tusz na bazie pigmentu, Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność, Wydajność kolorowego tuszu na stronę: 360 stron(y), Pojemność kolorowego tuszu: 4,1 ml, Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy, Ilość na paczkę: 1 szt.
| Cechy |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność marki | Epson |
| Kompatybilność | - Expression Photo XP-8500 - Expression Photo HD XP-15000 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 4,1 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 360 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C13T37834010 |
| Kraj pochodzenia | Indonezja |
| Dane opakowania |
| Szerokość opakowania | 102 mm |
| Głębokość opakowania | 33 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 42 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Dane logistyczne |
| Produktów na palecie | 2720 szt. |
| Waga brutto palety | 0 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 102 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 260 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 146 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 0 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UK) | 0 g |
| Produkty na palecie (UK) | 2720 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 272 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 272 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 8 szt. |