Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktów- Strona główna
- Laptopy
- Komputery
- Gaming
- Telefony
- RTV
- Sieci
- Dom
- Biuro
- Zabawki
- Outlet
- Laptopy
- Komputery
- Gaming
- Telefony
- RTV
- Sieci
- Biuro
- Materiały eksploatacyjne
- Dom
Electrolux E7T1-6BP 2 kaw. 980 W Czarny
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Electrolux E7T1-6BP, 2 kaw., Czarny, 980 W, 0,75 m, 183,2 mm, 200,5 mm
Dostawa od 15,90 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłkiWysyłka
| Sposoby dostawy | Czas dostawy | Cena |
|---|---|---|
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 69,00 zł brutto |
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 295,00 zł
Electrolux E7T1-6BP. Liczba kromek: 2 kaw., Kolor produktu: Czarny. Moc: 980 W. Długość przewodu: 0,75 m, Szerokość produktu: 183,2 mm, Głębokość produktu: 200,5 mm
| Cechy | |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość gniazd | 2 |
| Przysisk Stop/Anuluj | Tak |
| Moc | |
| Moc | 980 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Szerokość produktu | 183,2 mm |
| Głębokość produktu | 200,5 mm |
| Wysokość produktu | 314,2 mm |
| Waga produktu | 1,93 kg |
- WAGA PRODUKTU
- 1,93 kg
- Kolor produktu
- Czarny
- Głębokość produktu
- 200,5 mm
- Szerokość produktu
- 183,2 mm
- Wysokość produktu
- 314,2 mm
- Długość przewodu
- 0,75 m
- Moc
- 980 W
- Funkcja rozmrażania
- Tak
- Liczba kromek
- 2 kaw.
- Ilość gniazd
- 2
- Wyjmowana taca na okruszki
- Tak
- Funkcja dodatkowego podgrzewania
- Tak
- Schowek na przewód sieciowy
- Tak
- Przysisk Stop/Anuluj
- Tak
E7T1-6BP
- Gwarancja producenta [mies.]:
- 24
Osoba odpowiedzialna
- Electrolux Poland Sp. z o.o.
- Karolkowa 30
- 01-207 Warszawa
- Polska
- Formularz kontaktowy
- +48227496100
7 innych produktów w tej samej kategorii:
Tostery























