Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTorby, plecaki, walizki
DELL CC7625, Aktówka, 40,6 cm (16"), Pasek na ramię, 920 g
| Cechy | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Materiały | Tkanina, Pianka, Poliester, Polietylen |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Dell |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń tylna, Kieszeń przednia |
| Ilość przednich kieszeniach | 3 |
| Kieszeń tylna | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 10% |
| Ilość | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 920 g |
Producent
Osoba odpowiedzialna