Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTorby, plecaki, walizki
HP Torba na laptop konwertowalny 14″, Plecak, 35,8 cm (14.1"), 770 g
| Cechy | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Black; Taupe |
| Kompatybilność marki | Uniwersalne |
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 14,1 cala |
| Pas przytrzymujący wózek | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Segment HP | Dom |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Waga produktu | 770 g |
| Objętość | 18 l |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 830 g |
| Szczegóły techniczne | |
| Zawartość opakowania | Plecak; Odpinane paski |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 200,2 kg |
| Waga palety | 200,2 kg (441.3 funtów) |
| Pozostałe funkcje | |
| Wodoodporny | Tak |
| Kod unspsc | 53121706 |
Producent
Osoba odpowiedzialna