Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTorby, plecaki, walizki
DELL CV5626, Etui kieszeniowe, 40,6 cm (16"), Pasek na ramię, 399,2 g
| Cechy | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Materiały | Tkanina, Pianka, Plastik |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Dell |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na zadrapania, Ogniotrwały, Wodoodporny |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
| Waga produktu | 399,2 g |
| Objętość | 2 l |
Producent
Osoba odpowiedzialna