Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktów- Strona główna
- Laptopy
- Komputery
- Gaming
- Telefony
- RTV
- Sieci
- Dom
- Biuro
- Zabawki
- Outlet
- Laptopy
- Komputery
- Gaming
- Telefony
- RTV
- Sieci
- Biuro
- Materiały eksploatacyjne
- Dom
DICOTA D3250202 torba na laptop 40,6 cm (16") Aktówka Czarny
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
DICOTA D3250202, Aktówka, 40,6 cm (16")
Dostawa od 15,90 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłkiWysyłka
| Sposoby dostawy | Czas dostawy | Cena |
|---|---|---|
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 120,00 zł
DICOTA D3250202. Typ obudowy: Aktówka, Maksymalna wielkość ekranu: 40,6 cm (16"), Kolor powierzchni: Monochromatyczny
| Cechy | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Materiały | Poliester pochodzący z recyklingu |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Uniwersalne |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
- Typ obudowy
- Aktówka
- Głębokość produktu
- 65 mm
- Szerokość produktu
- 415 mm
- Wysokość produktu
- 295 mm
- Materiały
- Poliester pochodzący z recyklingu
- Kompatybilność marki
- Uniwersalne
- Maksymalna wielkość ekranu
- 40,6 cm (16")
- Główny kolor produktu
- Czarny
- Kolor powierzchni
- Monochromatyczny
D3250202
- Gwarancja producenta [mies.]:
Producent
- DICOTA GmbH
- Fabrikstrasse 18
- 73277 Owen
- Niemcy
- info@dct.group
- +497021725080
8 innych produktów w tej samej kategorii:
Torby, plecaki, walizki
DICOTA D32079-RPET torba na laptop 33,8 cm (13.3") Etui kieszeniowe Czarny
Torby, plecaki, walizki
Targus TBR003EU torba na laptop 40,6 cm (16") Pokrowiec w typie walizki na naóżkach Czarny
Torby, plecaki, walizki
DICOTA D3250502 torba na laptop 35,6 cm (14") Etui kieszeniowe Czarny
Torby, plecaki, walizki
Samsonite Plecak na laptopa 15.6 cala Paradiver L żółty
Torby, plecaki, walizki
NATEC Boxer 43,9 cm (17.3") Aktówka Czarny
Torby, plecaki, walizki























