Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTorby, plecaki, walizki
DICOTA D3250503, Etui kieszeniowe, 33 cm (13"), 277 g
| Cechy | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Materiały | Neopren |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Dowolna marka |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 277 g |
| Wymiary pojemnika na notebook (W x D x H) | 20 x 330 x 230 mm |
Producent