Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTorby, plecaki, walizki
DICOTA D3250501, Etui kieszeniowe, 33 cm (13"), 245 g

DICOTA D3250501 torba na laptop 33 cm (13") Etui kieszeniowe Czarny
Akceptuję zasady polityki prywatności
| Sposoby dostawy | Czas dostawy | Cena |
|---|---|---|
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
| Cechy | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Materiały | Neopren |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Dowolna marka |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 245 g |
| Wymiary pojemnika na notebook (W x D x H) | 20 x 330 x 230 mm |
Producent
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.