Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTonery
OKI 44059256, 9500 stron(y), Czarny, 1 szt.
| Cechy | |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | OKI |
| Kompatybilność | MC861 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 9500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor produktu | Szary |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 383 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk LED |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń biurowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):