Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTonery
HP Oryginalnym wkładem z błękitnym tonerem 220A LaserJet, 1800 stron(y), Cyjan, 1 szt.
| Cechy | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1800 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 289 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 364 mm |
| Głębokość opakowania | 92 mm |
| Wysokość opakowania | 121 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 590 g |
| Zrównoważony rozwój | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 3,5 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Szczegóły techniczne | |
| Zawartość opakowania | Wkład z tonerem HP |
| Dane logistyczne | |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 24 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Produktów na palecie | 270 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 192 szt. |
| Waga brutto palety | 180 kg |
| Waga palety (UE) | 134 kg |
| Wymiary palety | 1092 x 920 x 1233 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1098 x 752 x 1117 mm |
Producent
Osoba odpowiedzialna