Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTonery
HP Oryginalnym wkładem z purpurowym tonerem 213A LaserJet, 3000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
| Cechy | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | Kaseta tonera HP 213 działa z: HP LaserJet Enterprise 5700, 5800, 6700, 6701, 6800, 6801 HP LaserJet Enterprise Flow 6800 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 328 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 374 mm |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 188 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,23 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Szczegóły techniczne | |
| Zawartość opakowania | Wkład z tonerem HP |
| Dane logistyczne | |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 16 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 80 szt. |
| Waga brutto palety | 168 kg |
| Wymiary palety | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1184 x 752 x 1089 mm |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń biurowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):