Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówPhilips 32PHS6050/12 Telewizor 81,3 cm (32") HD+ Smart TV Wi-Fi Czarny
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Philips 32PHS6050/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Philips 32PHS6050/12. Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32"), Rozdzielczość: 1366 x 768 px, Typ HD: HD+, Technologia wyświetlacza: LCD, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wi-Fi. Kolor produktu: Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ HD | HD+ |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| HbbTV | Tak |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 150 mm |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługiwany format napisów | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 35 kWh |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Internal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 716 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 192 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 447 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,33 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 716 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 69 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 428 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,25 kg |
| Szerokość podstawy | 63,9 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 790 mm |
| Głębokość opakowania | 114 mm |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
- Kolor produktu
- Czarny
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50/60 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 100 - 240 V
- Typ kontroli
- Pilot
- Waga (z podstawą)
- 3,33 kg
- Głębokość opakowania
- 114 mm
- Szerokość opakowania
- 790 mm
- Wysokość opakowania
- 480 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 4,5 kg
- Automatyczne wyłączanie zasilania
- Tak
- Przewody
- Prąd przemienny
- Wi-Fi
- Tak
- Standardy Wi- Fi
- Wi-Fi 4 (802.11n)
- Typ HD
- HD+
- Rozdzielczość
- 1366 x 768 px
- Zainstalowany system operacyjny
- Titan OS
- Obsługa High Dynamic Range (HDR)
- Tak
- Czujnik oświetlenia otoczenia
- Tak
- Technologia High Dynamic Range (HDR)
- High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
- Obsługiwane formaty plików wideo
- AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
- Obsługiwane formaty audio
- AAC, FLAC, MP3, WAV
- Kształt ekranu
- Płaski
- Ustawienia korektora
- Tak
- Obsługiwane tryby wideo
- 576p, 720p, 1080p
- Format kompresji zdjęć
- BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
- Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin
- 26 kWh
- Klasa efektywności energetycznej (SDR)
- E
- Pobór mocy w trybie czuwania
- 0,5 W
- Funkcje dotyczące telegazety
- Tak
- Podstawa biurkowa
- Tak
- Technologia wyświetlacza
- LCD
- Obsługiwane rozdzielczości grafiki
- 640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
- Moc wyjściowa (RMS)
- 12 W
- Ilość głośników
- 2
- Ilość portów HDMI
- 3
- System formatu sygnału cyfrowego
- DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Typ tunera
- Cyfrowy
- Liczba portów USB 2.0
- 2
- Podświetlenie LED
- Tak
- Długość przekątnej ekranu
- 81,3 cm (32")
- Natywne proporcje obrazu
- 16:9
- Standard VESA
- Tak
- Klasa efektywności energetycznej (HDR)
- G
- Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin
- 35 kWh
- Kanały wyjścia audio
- 2.0 kan.
- W zestawie pilot zdalnego sterowania
- Tak
- Smart TV
- Tak
- Długość przekątnej ekranu (cm)
- 80 cm
- Natywna częstotliwość odświeżania
- 60 Hz
- Aplikacje wideo
- Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
- Interfejs do montażu panelu
- 200 x 150 mm
- Skala efektywności energetycznej
- Od A do G
- Szerokość podstawy
- 63,9 cm
- Waga (bez podstawy)
- 3,25 kg
- Szerokość (bez podstawy)
- 716 mm
- Głębokość (bez podstawy)
- 69 mm
- Wysokość (bez podstawy)
- 428 mm
- Szerokość urządzenia (z podstawą)
- 716 mm
- Głębokość urządzenia (z podstawą)
- 192 mm
- Wysokość urządzenia (z podstawą)
- 447 mm
- Tryb ECO
- Tak
- Funkcja napisów
- Tak
- Audio Return Channel (ARC)
- Tak
- HDCP
- Tak
- Typ zasilacza
- Internal
- Obsługiwany format napisów
- ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
- HbbTV
- Tak
- Zużycie energii (tryb uśpienia)
- 2 W
- Teletekst
- 1000 stron(y)
- Wskaźnik siły sygnału
- Tak
- Tryb wyłączania obrazu (dla radia)
- Tak
- Standardy telegazety
- Hyper tekst
- Technologie Philips (AV/TV)
- Amazon Alexa Built-in, Google Assistant, HLG, Smart TV, TITAN OS, Sterowanie głosem, Works With Control4, Works With Matter, Works with Amazon Alexa
- Wersja HDCP
- 2.3
- Współpracuje z Amazon Alexa
- Tak
- Współpracuje z Asystentem Google
- Tak
- Sterowniki głosu
- Tak
32PHS6050/12
- Gwarancja producenta [mies.]:
Osoba odpowiedzialna
- Philips Polska Sp. z o.o.
- Aleje Jerozolimskie 195B
- 02-222 Warszawa
- Polska
- Formularz kontaktowy
- 22 397 15 06

















