Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTablety
Apple iPad Air, 33 cm (13"), 2732 x 2048 px, 1 TB, 12 GB, iPadOS 26, Szary
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 33 cm (13") |
| Typ ekranu | IPS |
| Rozdzielczość | 2732 x 2048 px |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Natywne proporcje obrazu | 4:3 |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Procesor | |
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple M |
| Generowanie procesora | Apple M 4th Gen |
| Model procesora | M4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wydajne rdzenie | 3 |
| Efektywne rdzenie | 5 |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 120 GB/s |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Rdzenie procesora neuronowego (NPU) | 16 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 12 GB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Rdzenie adapterów graficznych | 9 |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Liczba mikrofonów | 2 |
| Technologia dolby | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość głównego aparatu – tył | 12 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Cyfrowe zbliżenie | 5x |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p, 2160p, 720p |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Kamera przednia | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Center Stage | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Układ sieci bezprzewodowej | Apple N1 |
| Chipset modemu | Apple C1X |
| Standard 5G | NR, Sub6 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Obsługiwane pasma 3G | 850,900,1700,2100,1900 MHz |
| Typ karty SIM | eSIM |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 0 |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 0 |
| Liczba portów Micro-USB 2.0 | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 0 |
| Liczba portów mini USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 0 |
| Liczba portów micro USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 0 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Funkcje telefonu | |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Space Gray |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wydajność | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Funkcje dostępności | Live Captions, Zoom - funkcja przybliżenia, VoiceOver, Lupa, Treść mówiona, Sterowanie głosem, Switch Control, AssistiveTouch, Siri i dyktowanie, Type to Siri, Tekst w czasie rzeczywistym (RTT), Audio Descriptions, Napisy zamknięte, Subtitles |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Barometr | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | iPadOS |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 26 |
| Usługi mobilne Huawei (HMS) | Nie |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Pojemność baterii | 36,59 Wh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Czas trwającego odtworzenia wideo | 9 h |
| Czas przegladania (Wi-Fi) | 9 h |
| Czas przegladania (3G) | 9 h |
| Czas przegladania (4G) | 9 h |
| Czas przeglądania (5G) | 9 h |
| Moc | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 4320 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PCW |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280,6 mm |
| Głębokość produktu | 214,9 mm |
| Wysokość produktu | 6,1 mm |
| Waga produktu | 617 g |
| Szerokość opakowania | 227 mm |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 980 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
Osoba odpowiedzialna