Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSamsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B 5G Snapdragon LTE 128 GB 25,6 cm (10.1") 6 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Android 15 Zielony
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 px, 128 GB, 6 GB, Android 15, Zielony
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B. Długość przekątnej ekranu: 25,6 cm (10.1"), Rozdzielczość: 1920 x 1200 px. Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 GB. Typ procesora: Snapdragon, Model procesora: 7s Gen 3. Pamięć wewnętrzna: 6 GB. Rozdzielczość głównego aparatu – tył: 12 MP, Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw, Rozdzielczość kamery przedniej: 8 MP, Kamera przednia. Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax). Zintegrowany czytnik kart. Waga produktu: 500 g. Zainstalowany system operacyjny: Android 15. Kolor produktu: Zielony
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 25,6 cm (10.1") |
| Typ ekranu | TFT |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Typ HD | WUXGA |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Procesor | |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Typ procesora | Snapdragon |
| Model procesora | 7s Gen 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 6 GB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość głównego aparatu – tył | 12 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Kamera przednia | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standard 5G | Sub6 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC | Tak |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ złącza dokowania | Pogo Pin |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz, Wodoodporny |
| Wydajność | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Bateria | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 10100 mAh |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 8570 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 2000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Klasa łatwości naprawy | B |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 242,9 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Wysokość produktu | 170,2 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Zawartość opakowania | |
| Rysik | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517130000 |
| Pozostałe funkcje | |
| Indeks naprawialności | 3.6 |
- Pamięć wewnętrzna
- 6 GB
- Pojemność baterii
- 10100 mAh
- Rodzaj urządzenia
- Tablet przenośny
- Typ procesora
- Snapdragon
- Czytnik linii papilarnych
- Tak
- Typ ekranu
- TFT
- WAGA PRODUKTU
- 500 g
- GPS
- tak
- Kolor produktu
- Zielony
- Głębokość produktu
- 49 mm
- Szerokość produktu
- 242,9 mm
- Wysokość produktu
- 170,2 mm
- Liczba rdzeni procesora
- 8
- Model procesora
- 7s Gen 3
- Standardy Wi- Fi
- 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth
- Tak
- NFC
- Tak
- Standardy 4G
- LTE
- Wersja Bluetooth
- 5.4
- Generacja sieci mobilnej
- 5G
- Typ HD
- WUXGA
- Rozdzielczość
- 1920 x 1200 px
- Maksymalna częstotliwość odświeżania
- 120 Hz
- Zainstalowany system operacyjny
- Android 15
- Platforma
- Android
- Maksymalny rozmiar karty pamięci
- 2 TB
- Typ aparatu tylnego
- Pojedynczy obiektyw
- Liczba przesłon aparatu tylnego
- 1,8
- Liczba przesłon przedniej kamery
- 2
- Lampa błyskowa z tyłu aparatu
- Tak
- Akcelerometr
- Tak
- Czujnik zbliżeniowy
- Tak
- Galileo
- Tak
- GLONASS
- Tak
- Maksymalne taktowanie procesora
- 2,5 GHz
- Lokalizacja pozycji
- Tak
- Stopień ochrony IP
- IP68
- Rozpoznawanie twarzy
- Tak
- Typ szkła ekranu wyświetlacza
- Gorilla Glass
- System dźwięku
- Dolby Atmos
- Żyroskop
- Tak
- Cechy zabiezpieczeń
- Odporny na kurz, Wodoodporny
- Wyjmowana bateria
- Tak
- Standard 5G
- Sub6
- BeiDou
- Tak
- Układ
- Ciemnopopielaty
- Automatyczne ustawienie ostrości
- Tak
- System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS)
- Tak
- Wi-Fi Direct
- Tak
- Czujnik Halla
- Tak
- Indeks naprawialności
- 3.6
- Odporny na odciski palców
- Tak
- Odnowiony
- Nie
- Kraj pochodzenia
- Wietnam
- Producent procesora
- Qualcomm
- Zintegrowany czytnik kart
- Tak
- Podstawowy standard Wi-Fi
- Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Standard wojskowy
- MIL-STD-810H
- Rodzina adaptera graficznego
- Adreno
- Pojemność pamięci wewnętrznej
- 128 GB
- Długość przekątnej ekranu
- 25,6 cm (10.1")
- Natywne proporcje obrazu
- 16:10
- Połączenie z siecią komórkową
- Tak
- Skala efektywności energetycznej
- Od A do G
- Kod zharmonizowanego systemu (HS)
- 8517130000
- Kamera przednia
- Tak
- Rysik
- Tak
- Dołączony akumulator
- Tak
- usługa Dual SIM
- Tak
- Typ złącza dokowania
- Pogo Pin
- Złącze 3,5 mm
- Tak
- Klasa wydajności energetycznej
- E
- Port ładowania USB typu C
- Tak
- Rozdzielczość głównego aparatu – tył
- 12 MP
- Klasa łatwości naprawy
- B
- Trwałość baterii (liczba cykli)
- 2000
- Czas pracy baterii na cykl
- 8570 min
- Klasa odporności na powtarzające się upadki
- E
- Ilość wbudowanych glosników
- 2
- Obsługiwane typy kart pamięci
- MicroSD (TransFlash)
- Rozdzielczość kamery przedniej
- 8 MP
TABSA1TZA0615
- Gwarancja producenta [mies.]:
Osoba odpowiedzialna
- Samsung
- post box 12987
- 12987 Dublin
- Irlandia
- Formularz kontaktowy
























