Axagon HMC-KB-US stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Axagon HMC-KB-US, Przewodowa, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 100 W, 3,5 mm, Szary, MMC, MMC Mobile, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC, RS-MMC, SD, SDHC,...
Axagon HMC-KB-US. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Maksymalne zasilanie USB: 100 W. Kolor produktu: Szary, Obsługiwane typy kart pamięci: MMC, MMC Mobile, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC, RS-MMC, SD, SDHC,..., Szybkość przesyłania danych: 5 Gbit/s. Rodzaj zasilania: USB, Złącze zasilania: USB Type-C, Długość kabla USB: 0,6 m. Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY, Język klawiatury: Angielski. Szerokość produktu: 296 mm, Głębokość produktu: 128 mm, Wysokość (z przodu): 6 mm
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MMC, MMC Mobile, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC, RS-MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 4096 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Interfejsy hub | 3.5mm, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność marki | Uniwersalne |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Chłodzenie | |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Długość kabla USB | 0,6 m |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Tak |
| Klawiatura | |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 296 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Wysokość (z przodu) | 6 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,1 cm |
| Waga produktu | 353 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 317 mm |
| Głębokość opakowania | 154 mm |
| Wysokość opakowania | 36 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 733 g |
| Zawartość opakowania | |
| Torba podróżna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szczegóły techniczne | |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS |
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Typ klawiatury
- Przełącznik nożycowy
- WAGA PRODUKTU
- 353 g
- Kolor produktu
- Szary
- Głębokość produktu
- 128 mm
- Szerokość produktu
- 296 mm
- Głębokość opakowania
- 154 mm
- Szerokość opakowania
- 317 mm
- Wysokość opakowania
- 36 mm
- Diody LED
- Tak
- Materiał obudowy
- Aluminium
- Waga wraz z opakowaniem
- 733 g
- Certyfikaty
- CE, RoHS
- Przewody
- USB Type-C na USB Type-C
- Typ HD
- 4K Ultra HD
- Maksymalna częstotliwość odświeżania
- 200 Hz
- Obsługa High Dynamic Range (HDR)
- Tak
- Wtyk słuchawek
- 3,5 mm
- Obsługiwane systemy operacyjne Mac
- Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne Windows
- Tak
- Kraj pochodzenia
- Chiny
- Wyjścia słuchawkowe
- 1
- Ilość portów HDMI
- 1
- Przewodowa sieć LAN
- Nie
- Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A
- 3
- Port dla zestaw słuchawka/mikrofon
- Tak
- Zintegrowany czytnik kart
- Tak
- Wersja HDMI
- 2.3
- Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C
- 1
- Wysokość (z tyłu)
- 1,1 cm
- Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C
- Tak
- Klawisze Windows
- Tak
- Klawiatura numeryczna
- Nie
- Wysokość (z przodu)
- 6 mm
- Podręcznik użytkownika
- Tak
- Zasilanie USB
- Tak
- Technologia łączności
- Przewodowa
- Interfejs hosta
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
- Rodzaj zasilania
- USB
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Interfejsy hub
- 3.5mm, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
- Kompatybilność marki
- Uniwersalne
- Układ klawiatury
- QWERTY
- Język klawiatury
- Angielski
- Rozmiar klawiatury
- Mini
- HDCP
- Tak
- Okres gwarancji
- 2 lat(a)
- Obsługa funkcji Plug & Play
- Tak
- Wersja HDCP
- 2.3
- Certyfikaty zgodności
- CE, RoHS
- Obsługiwany systemy operacyjne Linux
- Tak
- Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe
- Tak
- Maksymalne zasilanie USB
- 100 W
- Wersja USB Power Delivery
- 3.0
- Złącze zasilania
- USB Type-C
- Długość kabla USB
- 0,6 m
- Obsługiwane typy kart pamięci
- MMC, MMC Mobile, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC, RS-MMC, SD, SDHC, SDXC
- Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne
- Tak
- Szybkość przesyłania danych
- 5 Gbit/s
- Obsługiwane systemy operacyjne serwera
- Tak
- Hot keys
- Tak
- Maksymalna rodzielczość cyfrowa
- 4096 x 2160 px
- Obsługa podłączania podczas pracy
- Tak
- Funkcja ładowania
- Tak
- Wbudowany wentylator
- Nie
- Torba podróżna
- Tak
- Gumowe nóżki
- Tak
HMC-KB-US
- Gwarancja producenta [mies.]:
Osoba odpowiedzialna
- RealQ s.r.o.
- Železná 663/5
- 61900 Brno
- Czechy
- support@axagon.cz
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
- RoHS
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
- CE
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- WEEE
- Ostrzeżenie przed porażeniem prądem
- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
- Chronić przed dziećmi
Chronić przed dziećmi.
Informacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń zasilających oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
- Ryzyko porażenia prądem:
- Produkt należy użytkować wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.
- Nie używaj urządzenia z uszkodzonym przewodem, wtyczką lub obudową.
- Nie dotykaj urządzenia mokrymi rękami.
- Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku.
- Nie otwieraj obudowy urządzenia samodzielnie.
- Nie wkładaj żadnych przedmiotów do gniazd, otworów wentylacyjnych ani portów.
- Ryzyko pożaru:
- Nie przykrywaj urządzenia podczas pracy.
- Nie używaj produktu w pobliżu materiałów łatwopalnych.
- Nie przeciążaj listw, przedłużaczy, zasilaczy ani gniazd.
- Nie podłączaj urządzeń o mocy przekraczającej parametry produktu.
- W przypadku przegrzewania, zapachu spalenizny, dymu lub iskrzenia natychmiast odłącz produkt od zasilania.
- Bezpieczeństwo ładowania:
- Używaj wyłącznie urządzeń zgodnych z parametrami zasilacza lub ładowarki.
- Nie używaj ładowarki do urządzeń, dla których nie jest przeznaczona.
- Nie pozostawiaj ładowanych urządzeń na materiałach łatwopalnych.
- Nie używaj tanich lub uszkodzonych przejściówek oraz adapterów niewiadomego pochodzenia.
- Powerbanki ładuj zgodnie z instrukcją producenta.
- Bezpieczeństwo akumulatorów:
- Powerbanki i UPS mogą zawierać akumulatory.
- Nie przebijaj, nie zgniataj i nie wrzucaj produktu do ognia.
- Nie narażaj produktu na wysoką temperaturę.
- W przypadku puchnięcia, wycieku lub przegrzewania przerwij użytkowanie.
- Nie używaj urządzenia po zalaniu.
- Wentylacja i warunki pracy:
- Zapewnij odpowiednią wentylację urządzenia.
- Nie zasłaniaj otworów wentylacyjnych.
- Nie ustawiaj urządzenia na miękkich powierzchniach.
- Nie używaj produktu w pobliżu grzejników i innych źródeł ciepła.
- Nie wystawiaj urządzenia na działanie deszczu, śniegu ani wilgoci.
- Dzieci:
- Produkt nie jest zabawką.
- Przechowuj urządzenie i przewody poza zasięgiem małych dzieci.
- Nie pozwalaj dzieciom podłączać i odłączać urządzeń zasilających bez nadzoru.
- Utylizacja:
- Zużytego sprzętu nie wyrzucaj do zwykłych odpadów.
- Produkt należy przekazać do punktu zbiórki elektroodpadów.
- Produkty zawierające akumulatory należy utylizować zgodnie z przepisami dotyczącymi baterii.
























