Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartwatche
Hifuture FutureGo PRO, 3,35 cm (1.32"), Ekran dotykowy, 0,128 GB, 65 g
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 360 x 360 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu | 3,35 cm (1.32") |
| Procesor | |
| Producent procesora | Realtek |
| Model procesora | 8763EWE |
| Wydajność | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 4.4, Android 5.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 12, iOS 13, iOS 14, iOS 15, iOS 16 |
| Pojemność pamięci RAM | 0,192 MB |
| Pamięć Flash | 0,128 GB |
| Obsługa języków | Wielo |
| Cechy | |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Monitor ciśnienia krwi | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Obsługuje serwisy społecznościowe | Instagram, WhatsApp |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Menstrual cycle |
| Zalecana aktywność | Badminton, Koszykówka, Rowerowa, Piłka nożna, Gimnastyka, Hokej, Pływanie, Tenis, Chodzenia, Yoga |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Pojemność baterii | 430 mAh |
| Żywotność baterii | 20 dni |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 46,4 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| Waga produktu | 65 g |