Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartwatche
Garmin Venu 4, 3,56 cm (1.4"), AMOLED, Ekran dotykowy, 8 GB, GPS, 38 g
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,53 cm |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Wydajność | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Pamięć Flash | 8 GB |
| Cechy | |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny, Ręczny |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Dystans przebyty | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Termometr | Tak |
| Sieć | |
| ANT+ dostępne | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Wtyk słuchawek | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 600 h |
| Żywotność baterii | 12 dni |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Grubość | 1,25 cm |
| Waga produktu | 38 g |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa telefonów, tabletów, smartwatchy i urządzeń mobilnych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):