Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartwatche
Motorola Moto Watch, 3,63 cm (1.43"), OLED, Ekran dotykowy, 4 TB, GPS, 40 g
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Zawsze włączony wyświetlacz | Tak |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Wydajność | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Pojemność pamięci RAM | 512 MB |
| Pamięć Flash | 4 TB |
| Cechy | |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Nie |
| GPS | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Żywotność baterii | 13 dni |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość paska | 2,2 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa telefonów, tabletów, smartwatchy i urządzeń mobilnych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):