Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartwatche
imoo Z7, 3,3 cm (1.3"), TFT, Ekran dotykowy, Wi-Fi, GPS
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 240 x 240 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | TFT |
| Wydajność | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 2 MP |
| Pojemność pamięci RAM | 128 MB |
| Cechy | |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujnik temperatury skóry | Tak |
| Barometr | Tak |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Pojemność baterii | 740 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 57,9 mm |
| Głębokość produktu | 41,5 mm |
| Grubość | 1,52 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Tak |
Producent
Osoba odpowiedzialna