Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartfony
Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 16 cm (6.3") |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 2600 cd/m² |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Procesor | |
| Typ procesora | Samsung Exynos |
| Model procesora | 2600 |
| Architektura procesora | ARM C1-Ultra+C1-Pro |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci RAM | 12 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | Nieobsługiwany |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/2.55" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery | 1/3.94" |
| Rozdzielczość głównego aparatu – tył | 50 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 MP |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 10 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego | 1 µm |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego | 1,4 µm |
| Rozmiar piksela trzeciego aparatu tylnego | 1 µm |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 85° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 36° |
| Cyfrowe zbliżenie | 30x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 1/3.2" |
| Rozdzielczość kamery przedniej | 12 MP |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 1,12 µm |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 85° |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość wideo | 4320 x 7680 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 7680x4320@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Tryby nagrywania wideo | 4320p, 2160p, 1080p, 720p |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Szybkość zwolnionego tempa | 240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD |
| Rozpoznawanie scen AI | Tak |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Pasmo częstotliwości | Trójzakresowy |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100,1900,850,900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100,1900,1800,850,2600,900,700,800,1500,2300,2500 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 1900,2100,1800,850,2600,900,700,2500,3700,2300,3500,1500 MHz |
| Modulacja | 4096-QAM |
| NFC | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Multimedia | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Obsługiwane formaty audio | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Mid, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Format kompresji zdjęć | BMP, DNG, GIF, HEIF, JPEG, WEBP, WBMP, PNG |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 16.0 |
| Widelec systemu operacyjnego | One UI 8.5 |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Wsparcie aplikacji Google | YouTube, Google Drive, Google Maps, Google Chrome, Google Meet, Gmail, Google Search, Google Photos, Google Play |
| Wirtualny asystent | Samsung Bixby |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4300 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 167 g |
| Szerokość produktu | 71,7 mm |
| Głębokość produktu | 7,2 mm |
| Wysokość produktu | 149,6 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa telefonów, tabletów, smartwatchy i urządzeń mobilnych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):