Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartfony
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Liliowy
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 17 cm (6.7") |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super AMOLED Plus |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 382 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesora | Samsung Exynos |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | Nieobsługiwany |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/3.2" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery | 1/5.0" |
| Rozdzielczość głównego aparatu – tył | 50 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 MP |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 5 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Rozmiar piksela trzeciego tylnego aparatu (technologia Quad Pixel) | 1,12 µm |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 84° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 123° |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 78° |
| Cyfrowe zbliżenie | 10x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 1/3.2" |
| Rozdzielczość kamery przedniej | 12 MP |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 1,12 µm |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 80° |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Tryb nocny | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Szybkość zwolnionego tempa | 240fps in HD |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | UMTS, WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900,2100,850,900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100,1900,1800,2600,900,850,700,800,1500,2300,2500 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100,1800,850,2600,900,800,700,2300,2500,3700,3500 MHz |
| Modulacja | 1024-QAM |
| NFC | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Liliowy |
| Nazwa koloru | Awesome Lilac |
| Wydajność | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Mid, MIDI, XMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MXMF |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 16.0 |
| Widelec systemu operacyjnego | One UI 8.5 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 179 g |
| Szerokość produktu | 76,8 mm |
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
Osoba odpowiedzialna