Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartfony
Samsung Galaxy A57 5G Enterprise Edition, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Szary
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 17 cm (6.7") |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super AMOLED Plus |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Procesor | |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 GB |
| Pamięć użytkownika | 104,7 GB |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość głównego aparatu – tył | 50 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 MP |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 5 MP |
| ozdzielczość czwartego aparatu – tył | 50 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,4 |
| Cyfrowe zbliżenie | 10x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość kamery przedniej | 12 MP |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Tryb nocny | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Szybkość zwolnionego tempa | 240fps @HD |
| Rozpoznawanie scen AI | Tak |
| Sieć | |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standard 5G | Sub6 TDD |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100,700,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500 MHz |
| Modulacja | 1024-QAM |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| Nawigacja | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Awesome Gray |
| Wydajność | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Multimedia | |
| Głośniki | Stereo |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | One UI 8.5 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Czas trwającego odtworzenia wideo | 29 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 179 g |
| Szerokość produktu | 76,8 mm |
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
Osoba odpowiedzialna