Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówSmartfony
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G, 17,4 cm (6.83"), 2772 x 1280 px, 8 GB, 256 GB, 200 MP, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 17,4 cm (6.83") |
| Rozdzielczość | 2772 x 1280 px |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ ekranu | AMOLED |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Głębia kolorów | 12 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 3200 cd/m² |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Gęstość pikseli | 447 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.4" |
| Rozdzielczość głównego aparatu – tył | 200 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 MP |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Ogniskowa tylnej kamery | 9,2 cm |
| Zoom optyczny | 4x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość kamery przedniej | 20 MP |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Tryby nagrywania wideo | 720p, 1080p |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Konstrukcja | |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Multimedia | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | HyperOS 2 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Technologia baterii | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 210 g |
| Szerokość produktu | 78,1 mm |
| Głębokość produktu | 7,78 mm |
| Wysokość produktu | 163,6 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Futerał ochronny | Tak |