Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówTrust GXT 499 Forta Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming Czarny
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Trust GXT 499 Forta, Przewodowy i Bezprzewodowy, Gaming, 20 - 20000 Hz, 261 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
Trust GXT 499 Forta. Typ produktu: Zestaw słuchawkowy. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy. Rekomendowane użycie: Gaming. Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz. Długość kabla: 1,2 m. Waga produktu: 261 g. Kolor produktu: Czarny
| Wydajność | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Segment rynku | Konsument |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie, Objętość +, Volume - |
| Typ jednostki sterującej | On-ear control unit |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Diody LED | Ładowanie, Poziom naładowania, Status |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik |
| Obsługiwane produkty | PlayStation 5 |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Łączność radiowa | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okolicz fonetyczny |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Zasilany baterią | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 55 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android, iOS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 172 mm |
| Głębokość produktu | 84 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 261 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Przednia szybka w zestawie | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
- Rodzaj opakowania
- Zawieszane pudełko
- Typ mikrofonu
- Na wysięgniku
- Pasmo przenoszenia
- 20 - 20000 Hz
- Długość kabla
- 1,2 m
- Typ produktu
- Zestaw słuchawkowy
- WAGA PRODUKTU
- 261 g
- Kolor produktu
- Czarny
- Głębokość produktu
- 84 mm
- Szerokość produktu
- 172 mm
- Wysokość produktu
- 205 mm
- Typ kontroli
- Przyciski, obrotowy
- Diody LED
- Ładowanie, Poziom naładowania, Status
- Materiał obudowy
- Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik
- Przewody
- Audio (3.5mm), USB Type-A na USB Type-C
- Zasilacz sieciowy
- Nie
- Pasmo częstotliwości
- 2.4 GHz
- Czas odtwarzania muzyki
- 55 h
- Obsługiwane systemy operacyjne Mac
- MacOS
- Obsługiwane systemy operacyjne Windows
- Windows 11
- Styl noszenia
- Opaska na głowę
- Rekomendowane użycie
- Gaming
- Technologia łączności
- Przewodowy i Bezprzewodowy
- Budowa słuchawek
- Okolicz fonetyczny
- Złącze 3,5 mm
- Tak
- Obsługiwane produkty
- PlayStation 5
- Interfejs odbiornika bezprzewodowego
- USB Typu-A
- Typ zestawu słuchawkowego
- Stereofoniczny
- Średnica głośnika
- 5 cm
- Przyciski operacyjne
- Wyciszenie, Objętość +, Volume -
- Źródło ładowania
- USB
- Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe
- Android, iOS
- Port ładowania USB typu C
- Tak
- Odbiornik dołączony
- Tak
- Segment rynku
- Konsument
- System akustyczny
- Zamknięty
- Składany mikrofon
- Tak
- Zasilany baterią
- Tak
- Odłączany przewód
- Tak
- Typ kierunku mikrofonu
- Kardioid
- Typ jednostki sterującej
- On-ear control unit
- Materiał wkładek dousznych
- Sztuczna skóra
- Łączność radiowa
- Tak
- Odczepiany mikrofon
- Tak
- Przednia szybka w zestawie
- Tak
- Maksymalny poziom natężenia dźwięku
- 100 dB
- Regulowana opaska na głowę
- Tak
25977
- Gwarancja producenta [mies.]:
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
- RoHS
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
- CE
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- WEEE
Informacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń audio i słuchawkowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
- Ryzyko uszkodzenia słuchu:
- Długotrwałe słuchanie dźwięku przy wysokim poziomie głośności może prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu.
- Ustawiaj głośność na bezpiecznym i komfortowym poziomie.
- Unikaj korzystania ze słuchawek przez długi czas bez przerw.
- Nie zwiększaj głośności w celu zagłuszenia hałasu otoczenia.
- W przypadku szumów usznych, bólu lub dyskomfortu przerwij korzystanie z urządzenia.
- Bezpieczeństwo użytkowania:
- Nie używaj słuchawek w sytuacjach wymagających pełnej koncentracji na otoczeniu, np. podczas przechodzenia przez jezdnię.
- Nie używaj urządzenia w pobliżu wody, jeśli nie jest do tego przeznaczone.
- Nie używaj produktu z uszkodzonym przewodem, wtyczką lub obudową.
- Nie wkładaj słuchawek dousznych zbyt głęboko do ucha.
- Regularnie czyść elementy mające kontakt ze skórą.
- Ryzyko porażenia i przegrzania:
- Ładuj urządzenia bezprzewodowe wyłącznie kompatybilnymi ładowarkami.
- Nie używaj urządzenia podczas ładowania, jeśli producent tego zabrania.
- Nie przykrywaj urządzenia podczas ładowania.
- W przypadku przegrzewania, zapachu spalenizny lub puchnięcia akumulatora przerwij użytkowanie.
- Baterie i akumulatory:
- Produkty bezprzewodowe mogą zawierać akumulatory litowo-jonowe.
- Nie wrzucaj produktu do ognia.
- Nie przebijaj i nie demontuj akumulatora.
- Nie pozostawiaj urządzenia w nagrzanym samochodzie lub na słońcu.
- Dzieci:
- Produkt nie jest zabawką.
- Małe elementy, końcówki douszne i adaptery mogą stanowić ryzyko zadławienia.
- Przechowuj produkt i akcesoria poza zasięgiem małych dzieci.
- Utylizacja:
- Zużyte urządzenia elektroniczne oddaj do punktu zbiórki elektroodpadów.
- Produkty z akumulatorami utylizuj zgodnie z przepisami dotyczącymi baterii.























