• Wyprzedaż!
  • -5,00 zł
Podkładka pod mysz Dream Machines...

Podkładka pod mysz Dream Machines DreamPad Rough Control gaming

58192
5902721316192
Ekstremalnie świetna jakość! Bądź gotów by poznać gaming na nowo. Z podkładką DreamPad Rough Control poczujesz, co znaczy rozgrywka na najwyższych obrotach. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia sprawi, że nie stracisz żadnej okazji, by pokazać przeciwnikowi, kto jest zwycięzcą. Wykonana z najwyższą starannością powstała z połączenia najlepszej jakości materiałów dobranych starannie tak, aby dać graczom możliwość korzystania w pełni z możliwości ich myszek.
 

Zyskaj pełną kontrolę


Z podkładką DreamPad Rough Control zyskasz pełną kontrolę nad prowadzoną rozgrywką i swoim gryzoniem. Wiemy, że każda sekunda może przechylić szalę zwycięstwa na stronę oponenta. Dlatego podkładka DreamPad Rough Control została stworzona ze specjalnych materiałów zapewniających Ci super przyczepność do podłoża przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad ruchami myszki.

Dream Machines Rough Control


Perfekcyjna stabilizacja


Stabilizacja podkładki to kluczowy element komfortowej rozgrywki. Z podkładką DreamPad Rough Control masz pewność, że każdy cios wymierzony w Twojego przeciwnika będzie celny! Specjalna powłoka antypoślizgowa została zaprojektowana tak, aby nic nie było wstanie przesunąć ją, z wyznaczonego dla niej miejsca.

Dream Machines Rough Control


Optymalne wymiary


DreamPad Rough Control ma wymiary, które idealnie sprawdzą się w codziennej rozgrywce. Jej grubość wynosi 4 mm, tworząc optymalną przestrzeń dla myszki. Twardość podkładki została zbalansowana tak, żeby jednocześnie zachować jej elastyczność, abyś mógł ją zabrać ze sobą tam, gdzie tylko będziesz chciał!

Dream Rough ControlKompatybilna z każdą myszką


Na tej podkładce każda myszka będzie działała perfekcyjnie! Powłoka wierzchnia DreamPad Rough Control sprawia, że nie ważne czy preferujesz myszki optyczne, czy laserowe masz pewność, że każde polecenie myszka wykona dokładnie tak, jak tego chcesz. Lekko chropowata powierzchnia sprawi, że masz pewność każdego ruchu wykonywanego myszką. Dzięki temu każdy ruch w grze na pewno zostanie zarejestrowany i celny.

rough Control


Każdy detal jest istotny


Podkładka DreamPad Rough Control to nie tylko najwyższej jakości materiały, które zapewnią Ci wspaniałą rozrywkę, ale także nowoczesny i elegancki design. Kładąc na biurko podkładkę DreamPad Rough Control, wiesz, że zawsze będzie dobrze prezentowała się dzięki estetycznemu wykończeniu oraz gustownie wykonanym detalom.

DM Rough Control Pad


Specyfikacja podkładkiTyp powierzchni: Mikrofibra
Wymiary:350x450x4mm / 13.8x17.7x0.16”
Spód podkładki: Anty-Poślizgowy
Kolor: Czarny
Krawędzie: Szyte
Wodoodporność: Tak
Kompatybilność: Laserowy i optyczny sensor
Typ powierzchni: Speed&control

DM_DPRC
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych