Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNotebooki, laptopy, ultrabooki
HP OmniBook 5 AI 16-af1068nw, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 px, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Glacier silver |
| Układ | Clamshell |
| Pozycjonowanie na rynku | Premium |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Konstrukcja produktu | Matowe wykończenie |
| Odnowiony z certyfikatem | Nie |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 40,6 cm (16") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | 2K |
| Typ ekranu | IPS |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Paleta barw | 62,5% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 62,5% |
| Procesor | |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Generowanie procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesora | 225U |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,8 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,4 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,5 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,3 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Maksymalna moc turbo | 57 W |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Copilot+ PC | Nie |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Wydajność NPU do | 12 TOPs |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | LPDDR5x-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowane |
| Układ pamięci | Not available |
| Wejścia pamięci (dostępne) | 0 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Napędy optyczne | Nie |
| Grafika | |
| Karta graficzna on-board | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej on-board | Intel Graphics |
| Audio | |
| System dźwięku | DTS:X Ultra |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Liczba mikrofonów | 2 |
| Kamera | |
| Kamera przednia | Tak |
| Przednia kamera typu HD | Full HD |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Producent sterowników WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | Soft gray |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Oprogramowanie próbne | 100 GB pamięci masowej Dropbox przez 3 miesiące |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP Audio Boost | Tak |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Imagepad | Tak |
| HP front camera | HP TrueVision FHD |
| HP Security tools | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer |
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
| Segment HP | Dom |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764729316 |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 59 Wh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 13 h |
| Czas trwającego odtworzenia wideo | 19,25 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS, Zasilanie włączone |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obudowa głośnika i maskownica wykonane z tworzywa sztucznego odzyskanego przed trafieniem do oceanu; Nakładki klawiszy i przełączniki nożycowe zawierają tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu; Metal pochodzący z recyklingu w pokrywie, obramowaniu klawiatury, bocznej obwódce i zaślepkach zawiasów |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,77 kg |
| Szerokość produktu | 357,7 mm |
| Głębokość produktu | 254,8 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,79 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,86 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 63 mm |
| Głębokość opakowania | 504 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211503 |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa laptopów i komputerów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):