Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNotebooki, laptopy, ultrabooki
HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC, AMD Ryzen™ 7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 px, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Dark ash silver |
| Układ | Clamshell |
| Pozycjonowanie na rynku | Everyday |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Narrow Border |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Paleta barw | 45% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 45% |
| Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesora | 7735U |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | 2x SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Grafika | |
| Karta graficzna on-board | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model karty graficznej on-board | AMD Radeon 680M |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Liczba mikrofonów | 2 |
| Kamera | |
| Kamera przednia | Tak |
| Przednia kamera typu HD | HD |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Producent sterowników WLAN | Realtek |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | Jet black |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199896790314 |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Waga baterii/akumulatora | 190 g |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 45 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS, Zasilanie włączone |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Opakowanie i wyściółki faliste są w 100% ekologiczne i nadają się do recyklingu; Wyściółki z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu; 2% pokonsumenckiego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu; Nie zawiera halogenów |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,66 kg |
| Szerokość produktu | 359,8 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,17 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,57 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Głębokość opakowania | 483 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Gwarancja producenta | Dział usług HP oferuje roczną lub 3-letnią ograniczoną gwarancję oraz 90-dniowe opcje wsparcia w zależności od kraju. Akumulatory są domyślnie objęte roczną ograniczoną gwarancją – z wyjątkiem akumulatorów Long Life, które są standardowo objęte taką samą roczną lub 3-letnią ograniczoną gwarancją jak platforma. Dodatkowe informacje na temat akumulatorów są dostępne pod adresem http://www.hp.com/support/batterywarranty/. Dostępne są też serwis w miejscu instalacji oraz usługi rozszerzone. Usługi HP Care Pack to opcjonalne rozszerzone umowy serwisowe wykraczające poza zakres standardowych gwarancji ograniczonych. Aby wybrać odpowiedni poziom obsługi dla wybranego produktu HP, należy użyć narzędzia wyszukiwania usług HP Care Pack na stronie: http://www.hp.com/go/cpc. |
| Typ modułu pamięci | SODIMM |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa laptopów i komputerów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):