Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNotebooki, laptopy, ultrabooki
HP EliteBook 8 G1i AI PC, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 px, 32 GB, Windows 11 Pro, Srebrny
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Glacier silver |
| Układ | Clamshell |
| Pozycjonowanie na rynku | Premium |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 40,6 cm (16") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | WUXGA |
| Typ ekranu | IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Paleta barw | 100% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Procesor | |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 225U |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do | 12 TOPs |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
| Gniazda pamięci | 2x SO-DIMM |
| Grafika | |
| Karta graficzna on-board | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Model karty graficznej on-board | Intel Arc Graphics |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Liczba mikrofonów | 2 |
| Kamera | |
| Kamera przednia | Tak |
| Rozdzielczość kamery przedniej | 5 MP |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Producent sterowników WLAN | Intel |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 3 |
| Wydajność | |
| Czujnik Halla | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Model urządzenia wejściowego | HP Premium Keyboard |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199485775210 |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 62 Wh |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS, Zasilanie włączone |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | GS mark, CCC, RoHS, Federalna Komisja Łączności (FCC), CE, BSMI |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, TCO |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 359,4 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,09 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,7 cm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie klawiatura | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211503 |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa laptopów i komputerów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):