Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNotebooki, laptopy, ultrabooki
DELL Pro Max 14 MC14255, AMD Ryzen AI 9 HX PRO, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 px, 32 GB, 1 TB
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Mobilna stacja robocza |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Clamshell |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 35,6 cm (14") |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Quad HD+ |
| Typ ekranu | WVA |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 215,6 ppi |
| Paleta barw | 100% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 9 HX PRO |
| Generowanie procesora | AMD Ryzen AI PRO 300 Series |
| Model procesora | 370 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Liczba wątków | 24 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| L3 cache | 24 MB |
| Cache l2 | 12 MB |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Copilot+ PC | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Całkowita wydajność procesora do | 80 TOPs |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | LPDDR5x-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowane |
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 8000 MT/s |
| Nie-ECC | Tak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Napędy optyczne | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Grafika | |
| Karta graficzna on-board | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Model karty graficznej on-board | AMD Radeon 890M |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3329 |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Liczba mikrofonów | 2 |
| Kamera | |
| Kamera przednia | Tak |
| Rozdzielczość kamery przedniej | 2,07 MP |
| Przednia kamera typu HD | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2882 Mbit/s |
| Producent sterowników WLAN | MediaTek |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Czujnik Halla | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Język klawiatury | Angielski |
| Klawisz copilot | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne | McAfee Business Protection 1-year (Disti Only),Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | TNR, Express Charge Boost capable |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 15,6 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 100 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Klin |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Windows Hello | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,79 kg |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Głębokość produktu | 227,3 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,48 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,89 cm |
| Ślad węglowy | |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2025 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa laptopów i komputerów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):