Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNotebooki, laptopy, ultrabooki
Apple MacBook Neo , Apple A, 33 cm (13"), 2408 x 1506 px, 8 GB, 256 GB, macOS Tahoe
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Limonka |
| Układ | Clamshell |
| Rok wprowadzenia | 2026 |
| Miesiąc wprowadzenia | Marzec |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 33 cm (13") |
| Rozdzielczość | 2408 x 1506 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 219 ppi |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych | 1 |
| Procesor | |
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple A |
| Model procesora | A18 Pro |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Rdzenie procesora neuronowego (NPU) | 16 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowane |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™ | Nie |
| Napędy optyczne | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwane typy kart pamięci | Nieobsługiwany |
| Grafika | |
| Karta graficzna on-board | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Apple |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Apple |
| Model karty graficznej on-board | Apple GPU |
| Rdzenie wbudowanej karty graficznej | 5 |
| Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej | Tak |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Przepustowość pamięci | 60 GB/s |
| Audio | |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Liczba mikrofonów | 2 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC, MP3, ALAC, FLAC |
| Tryby mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Kamera | |
| Kamera przednia | Tak |
| Przednia kamera typu HD | Full HD |
| Sieć | |
| Połączenie z siecią komórkową | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 0 |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 0 |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 0 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 0 |
| Ilość portów HDMI | 0 |
| Ilość DisplayPort | 0 |
| liczba Mini DisplayPort | 0 |
| Liczba portów Mini HDMI | 0 |
| Ilość portów Micro HDMI | 0 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wydajność | |
| Indeks naprawialności | 6.8 |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | macOS Tahoe |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Oprogramowanie przed instalacją | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, Games, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Journal, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Passwords, Phone, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, Tips, TV, Voice Memos, Weather |
| Cechy szczególne procesora | |
| Sprawdzona platforma Intel® Evo™. | Nie |
| Silnik kodowania wideo | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Funkcje dostępności | Sterowanie głosem, VoiceOver, Zoom - funkcja przybliżenia, Increase Contrast, Reduce Motion, Siri i dyktowanie, Switch Control, Napisy zamknięte, Text to Speech |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 36,5 Wh |
| Ciągły czas odtwarzania wideo (strumieniowo) | 16 h |
| Moc | |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 35 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Maksymalna wysokość transportu | 10500 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Szerokość produktu | 297,5 mm |
| Głębokość produktu | 206,4 mm |
| Wysokość produktu | 12,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 52,7 mm |
| Głębokość opakowania | 320,6 mm |
| Wysokość opakowania | 227,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,79 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC, H.264, AV1 |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa laptopów i komputerów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):