Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMyszy komputerowe
Trust GXT 122 Felox+, Po prawej stronie, Optyczny, RF Wireless + Bluetooth, 10000 DPI, Czarny
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 10000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI, Przedni, Mode, Off, Włączanie |
| Konstrukcja | |
| Układ | Po prawej stronie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie | Tak |
| Kolor iluminacji | Wielo |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android, iOS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 131 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 92 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Mikro odbiornik |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń peryferyjnych komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):