Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówHATOR Quasar 3 Ultima 8K Wireless myszka Gaming Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optyczny 30000 DPI
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
HATOR Quasar 3 Ultima 8K Wireless, Po prawej stronie, Optyczny, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C, 30000 DPI, Biały, Miętowy
HATOR Quasar 3 Ultima 8K Wireless. Układ: Po prawej stronie. Technologia wykrywania ruchu: Optyczny, Interfejs urządzenia: RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C, Rozdzielczość ruchu: 30000 DPI, Rodzaj przycisków: Wciskane przyciski, Typ przewijania (scroll type): Koło, Przyspieszenie (max): 50 G. Źródło zasilania: Kabel.. Kolor produktu: Biały, Miętowy
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000,8000 Hz |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Typ przetwornika obrazu | PixArt PAW 3950 |
| Konstrukcja | |
| Układ | Po prawej stronie |
| Kolor produktu | Biały, Miętowy |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel. |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas ładowania | 2 h |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android, iOS, iPadOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 52 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 309 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8721325992154 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 375 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 13,5 kg |
- Zawartość opakowania
- • Mouse
• Wireless 8K dongle
• USB-A to Type-C cable
• Anti-slip mouse grip tape
• Replacement 100% PTFE feet
• Glass feet
• U-PE spot feet
• Mouse bag
• User manual
• Sticker pack - Pojemność baterii
- 300 mAh
- Przeznaczenie
- Gaming
- Rodzaj opakowania
- Pudełko
- Czas ładowania
- 2 h
- Rodzaj baterii
- Wbudowana bateria
- WAGA PRODUKTU
- 52 g
- Kolor produktu
- Biały, Miętowy
- Głębokość produktu
- 125 mm
- Szerokość produktu
- 64 mm
- Wysokość produktu
- 40 mm
- Głębokość opakowania
- 120 mm
- Szerokość opakowania
- 170 mm
- Wysokość opakowania
- 65 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 309 g
- Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej)
- 375 mm
- Długość skrzyni głównej (zewnętrznej)
- 350 mm
- Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej)
- 500 mm
- Źródło zasilania
- Kabel.
- Przewody
- USB Type-A na USB Type-C
- Wersja Bluetooth
- 5.4
- Zasilacz sieciowy
- Nie
- Typ przetwornika obrazu
- PixArt PAW 3950
- Pasmo częstotliwości
- 2.4 GHz
- Układ
- Po prawej stronie
- Obsługiwane systemy operacyjne Mac
- Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne Windows
- Windows 10, Windows 11
- Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej)
- 40 szt.
- Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym
- 96 h
- Podręcznik użytkownika
- Tak
- Technologia łączności
- Przewodowy i Bezprzewodowy
- Interfejs urządzenia
- RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Kod zharmonizowanego systemu (HS)
- 8471607000
- Technologia wykrywania ruchu
- Optyczny
- Typ przewijania (scroll type)
- Koło
- Ładowanie akumulatora
- Tak
- W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC)
- 8721325992154
- Rozdzielczość ruchu
- 30000 DPI
- Obsługiwany systemy operacyjne Linux
- Tak
- Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe
- Android, iOS, iPadOS
- Port ładowania USB typu C
- Tak
- Kolor powierzchni
- Wzór
- Rodzaj przycisków
- Wciskane przyciski
- Kierunki przewijania
- Pionowa
- Liczba kółek przewijania myszy
- 1
- Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne
- ChromeOS
- Odbiornik dołączony
- Tak
- Regulowana rozdzielczość ruchu
- Tak
- Gumowe uchwyty
- Tak
- W opakowaniu zbiorczym waga netto
- 13,5 kg
- Przyspieszenie (max)
- 50 G
- Regulowana szybkość przesyłu
- Tak
- Częstotliwość Polling rate
- 1000,8000 Hz
- Trwałość przycisków (milion kliknięć)
- 100
- Walizka
- Tak
- Gumowe nóżki
- Tak
HTM761
- Gwarancja producenta [mies.]:
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
- RoHS
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
- CE
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- WEEE
Informacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń peryferyjnych komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
- Bezpieczeństwo użytkowania:
- Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
- Nie używaj urządzenia w pobliżu wody lub w miejscach o dużej wilgotności.
- Nie używaj produktu z uszkodzonym przewodem, portem USB lub obudową.
- Nie podłączaj urządzenia na siłę.
- Nie otwieraj obudowy urządzenia samodzielnie.
- Ryzyko uszkodzeń mechanicznych:
- Chroń urządzenie przed upadkiem, uderzeniem i zgnieceniem.
- Nie naciskaj nadmiernie klawiszy, przycisków, złączy i elementów ruchomych.
- Nie używaj produktu, jeśli posiada pękniętą obudowę lub ostre krawędzie.
- Pendrive i małe adaptery odłączaj ostrożnie, aby nie uszkodzić portu USB.
- Baterie i akumulatory:
- Niektóre produkty mogą zawierać baterie lub akumulatory.
- Nie mieszaj baterii nowych i używanych.
- Nie używaj baterii uszkodzonych lub wyciekających.
- Zużyte baterie usuń z urządzenia i zutylizuj zgodnie z przepisami.
- W przypadku przegrzewania urządzenia przerwij użytkowanie.
- Ryzyko utraty danych:
- Przed odłączeniem nośnika danych użyj funkcji bezpiecznego usuwania sprzętu.
- Nie odłączaj urządzenia podczas zapisu lub odczytu danych.
- Regularnie wykonuj kopie zapasowe ważnych danych.
- Producent ani sprzedawca nie odpowiada za utratę danych wynikającą z nieprawidłowego użytkowania.
- Higiena i ergonomia:
- Regularnie czyść klawiatury, myszy i inne urządzenia dotykane dłońmi.
- Długotrwałe korzystanie z klawiatury lub myszy może powodować dyskomfort dłoni i nadgarstków.
- Rób przerwy podczas długiej pracy przy komputerze.
- Dzieci:
- Produkt nie jest zabawką.
- Małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
- Przechowuj produkt poza zasięgiem małych dzieci.
- Utylizacja:
- Zużyte urządzenie należy przekazać do punktu zbiórki elektroodpadów.
- Baterie należy utylizować w przeznaczonych do tego punktach.
























