Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMyszy komputerowe
ASUS MD105 MOUSE/MK-WH, Po prawej stronie, RF Wireless + Bluetooth, 2400 DPI, Beżowy
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Konstrukcja | |
| Układ | Po prawej stronie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Podpórka pod kciuk | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | AA |
| Zużycie energii | 12 mA |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Szerokość odbiornika | 1,42 cm |
| Głębokość odbiornika | 1,88 cm |
| Waga odbiornika | 6,25 mm |
| Waga odbiornika | 1,6 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń peryferyjnych komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):