Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMyszy komputerowe
HP Mysz bezprzewodowa 220 (śnieżnobiała), Optyczny, RF Wireless, Biały
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Segment HP | Dom |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | AA |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 94,8 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 39,1 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Szerokość opakowania | 198 mm |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Typ odbiornika | Mikro odbiornik |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Szczegóły techniczne | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |