Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMyszy komputerowe
HP Mysz Z3700 Dual Black, Oburęczny, RF Wireless, 1600 DPI, Czarny
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Konstrukcja | |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment HP | Dom |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | AA |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 25,3 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Szerokość opakowania | 82 mm |
| Głębokość opakowania | 42 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 105 g |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Szczegóły techniczne | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga brutto palety | 491,2 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 72 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń peryferyjnych komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):