Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMyszy komputerowe
HP Mysz bezprzewodowa 200, Oburęczny, Optyczny, RF Wireless, 1000 DPI, Czarny
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rekomendowane użycie | PC/Laptop |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Konstrukcja | |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Segment HP | Dom |
| Ergonomia | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | AAA |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 58,5 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 78 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Szerokość opakowania | 129 mm |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń peryferyjnych komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):