Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMonitory
Dahua Technology DHI-LDH65-LAI400L, Płaski panel Digital Signage, 165,1 cm (65"), LCD, 3840 x 2160 px
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 165,1 cm (65") |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość DisplayPort | 0 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 115 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Tryb wyłączenia | 0,4 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 180 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 120 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| System komputerowy | |
| System komputerowy | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A55 |
| Taktowanie procesora | 1,92 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI, MKV, MOV, MP4, WMV |
| Obsługiwane formaty audio | WAV, WMA |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość wyświetlacza | 1471,7 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 85,5 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 857,4 mm |
| Waga wyświetlacza | 15,6 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1547 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Wysokość opakowania | 960 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE, ERP |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
Osoba odpowiedzialna