Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMonitory
AOC 16T20E2, 39,6 cm (15.6"), LED, 1920 x 1080 px, Full HD, 16:9, 4 ms
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 85 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 60 Hz |
| Gęstość pikseli | 141,21 ppi |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Wydajność | |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Liczba portów Mini HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Cechy | |
| Typ produktu | Przenośny monitor |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Cechy zarządzania | |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona, Chińska tradycyjna, Czeska, Holenderski, Angielski, Fiński, Francuska, Niemiecki, Włoski, Japońska, koreańska, Chorwacki, Polski, Portugalski, Rosyjski, Hiszpański, Szwedzki, Turecka, Ukraińska |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | B |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 5 kWh |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Prąd | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 1,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
Osoba odpowiedzialna