Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMonitory
iiyama ProLite XB2791HS-B1, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 px, Full HD, LED, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 68,6 cm (27") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 140 kHz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Standard gamy kolorów | NTSC, sRGB |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99,7% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDCP | Tak |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -60 - 60° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Czeska, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Japońska, Holenderski, Polski, Rosyjski, Ukraińska |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14,1 kWh |
| Pobór mocy | 14 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 224,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 547,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,4 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 404 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 691 mm |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Wysokość opakowania | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP, TCO |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Panel sterowania | Joystick: Power/Menu (Centre), Up/Signal Select, Down, Left/Submenu, Right/Volume |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa monitorów, telewizorów, ekranów i projektorów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):