Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMonitory
HP Series 5 Pro Monitor konferencyjny Pro z serii 5 QHD 27″ USB-C – 527pm, 68,6 cm (27"), 2560 x 1440 px, Quad HD, LCD, 5 ms, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 68,6 cm (27") |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Quad HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 10000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0,23 x 0,23 mm |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 155 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 6,85 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Paleta barw | 100% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Czujnik podczerwieni (IR) | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 4 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Megapiksele | 5 MP |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Jet black |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Srebrny, Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość wyjść DisplayPort | 1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| HDCP | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| OSD | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 22 kWh |
| Pobór mocy | 39 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 235 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 207 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 543,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,88 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 241,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 18,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 140,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,18 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 699 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 446 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort, USB typu A na USB typu B, USB Type-C na USB Type-C, Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja producenta | Trzyletnia ograniczona gwarancja HP |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Certyfikaty | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; CEL, klasa 1; cTUVus; EAC; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TÜV-S; VCCI; WEEE; ISC; California Energy Commission (CEC); Zastosowanie na całym świecie; UAE; TGM; Certyfikaty (Ukraina); Certyfikat TÜV Flicker free; NRCS; PSE; GS; EE – Ukraina; Certyfikat TÜV dla sprzętów o niskiej emisji światła niebieskiego; MEPS – Korea; DoC – Australia i Nowa Zelandia; EMF |
| Kod unspsc | 43211902 |
| Typ dostarczonego zasilacza AC | 198122920570 |
| Szczegóły techniczne | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Producent
Osoba odpowiedzialna