Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówHP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 324pe monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 324pe, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 px, Full HD, LCD, 5 ms, Czarny
HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 324pe. Długość przekątnej ekranu: 60,5 cm (23.8"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Powierzchnia wyświetlacza: Matowy, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowane głośniki. Standard VESA, Opcja regulacji wysokości. Kolor produktu: Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 60,5 cm (23.8") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 8000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 120 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Paleta barw | 72% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Black |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | 0 - 360° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| OSD | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | D |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14,6 kWh |
| Pobór mocy | 16 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 31 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 212,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 447 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 52 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 323,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,9 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 617 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Wysokość opakowania | 406 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | HDMI, DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Certyfikaty zgodności | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federalna Komisja Łączności (FCC), CE, BSMI |
| Kod unspsc | 43211902 |
- Zawartość opakowania
- Monitor; HDMI cable; Warranty card; AC power cable; Quick Setup Poster
- Rodzaj opakowania
- Pudełko
- Wbudowane głośniki
- Tak
- Format obrazu
- 16:9
- Typ ekranu
- IPS
- WAGA PRODUKTU
- 4,4 kg
- Kolor produktu
- Czarny
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50/60 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 100 - 240 V
- Waga (z podstawą)
- 4,4 kg
- Głębokość opakowania
- 124 mm
- Szerokość opakowania
- 617 mm
- Wysokość opakowania
- 406 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 6,3 kg
- Nazwa koloru
- Black
- Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)
- ENERGY STAR, EPEAT, TCO
- Przewody
- HDMI, DisplayPort
- Skrócona instrukcja obsługi
- Tak
- Karta gwarancyjna
- Tak
- Typ HD
- Full HD
- Kolory wyświetlacza
- 16.7 miliona kolorów
- Ekran dotykowy
- Nie
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 px
- Maksymalna częstotliwość odświeżania
- 100 Hz
- Gęstość pikseli
- 93 ppi
- Jasność
- 250 cd/m²
- Współczynnik kontrastu (typowy)
- 1000:1
- Kształt ekranu
- Płaski
- Zakres temperatur (eksploatacja)
- 5 - 35 °C
- Zakres temperatur (przechowywanie)
- -40 - 65 °C
- Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.)
- 0 - 5000 m
- Zakres wilgotności względnej
- 5 - 95%
- Kraj pochodzenia
- Wietnam
- Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin
- 14,6 kWh
- Klasa efektywności energetycznej (SDR)
- D
- Pobór mocy
- 16 W
- Pobór mocy w trybie czuwania
- 0,5 W
- Czas odpowiedzi (typowy)
- 5 ms
- Kąt widzenia (pionowy)
- 178°
- Technologia wyświetlacza
- LCD
- Obsługiwane rozdzielczości grafiki
- 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA)
- Moc wyjściowa (RMS)
- 4 W
- Ilość głośników
- 2
- Liczba portów VGA (D-Sub)
- 1
- Ilość portów HDMI
- 1
- Kensington Lock
- Tak
- Ilość DisplayPort
- 1
- Pozycjonowanie na rynku
- Biznes
- Wersja HDMI
- 1.4
- Wersja DisplayPort
- 1.2
- HDMI
- Tak
- Podświetlenie LED
- Tak
- Powierzchnia wyświetlacza
- Matowy
- Dopuszczalna wilgotność względna
- 20 - 80%
- Dopuszczalna wysokość (n.p.m.)
- 0 - 12192 m
- Segment HP
- Biznes
- Długość przekątnej ekranu
- 60,5 cm (23.8")
- Natywne proporcje obrazu
- 16:9
- Wyjście na słuchawki
- Nie
- Standard VESA
- Tak
- Opcja regulacji wysokości
- Tak
- NVIDIA G-SYNC
- Nie
- Wbudowana kamera/aparat
- Nie
- Wbudowany USB hub
- Nie
- Klasa efektywności energetycznej (HDR)
- D
- AMD FreeSync
- Nie
- Paleta barw
- 72%
- Długość przekątnej ekranu (cm)
- 60,5 cm
- Interfejs do montażu panelu
- 100 x 100 mm
- Skala efektywności energetycznej
- Od A do G
- Waga (bez podstawy)
- 2,9 kg
- Szerokość (bez podstawy)
- 538,8 mm
- Głębokość (bez podstawy)
- 52 mm
- Wysokość (bez podstawy)
- 323,7 mm
- Szerokość urządzenia (z podstawą)
- 538,8 mm
- Głębokość urządzenia (z podstawą)
- 212,1 mm
- Wysokość urządzenia (z podstawą)
- 447 mm
- OSD
- Tak
- HDCP
- Tak
- Rozmiar plamki
- 0,2745 x 0,2745 mm
- Typ zasilacza
- Wewnętrzny
- Zakres kąta nachylenia
- -5 - 23°
- Regulacja pochylenia
- Tak
- Głębia kolorów
- 6 bit
- Współczynik kontrastu (dynamiczny)
- 8000000:1
- Twardość powierzchni
- 3H
- Standard gamy kolorów
- NTSC
- Tryb wyłączenia
- 0,3 W
- Certyfikaty zgodności
- CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federalna Komisja Łączności (FCC), CE, BSMI
- Jasność wyświetlacza (typowa)
- 250 cd/m²
- Maksymalne zużycie mocy
- 31 W
- Pokrycie NTSC (typowe)
- 72%
- Kolor nóżek
- Czarny
- Technologia eliminująca migotanie obrazu
- Tak
- Rozmiar obrazu (w poziomie)
- 52,7 cm
- Rozmiar obrazu (w pionie)
- 29,6 cm
- Obrotowe
- Tak
- Oś obrotu
- Tak
- Technologia niskiej emisji światła niebieskiego
- Tak
- Typ podświetlacza
- Edge LED
- Wskaźnik zamglenia
- 25%
- Zasięg skanowania (długość)
- 50 - 100 Hz
- Zasięg skanowania w poziomie
- 30 - 120 kHz
- Obracany
- 0 - 360°
- Regulowana wysokość (max)
- 10 cm
- Kod unspsc
- 43211902
- Ekran antyodblaskowy
- Tak
- Kąt widzenia (poziomy)
- 178°
- Typ pomiaru czasu reakcji
- GTG (Gray to Gray)
- Odłączana podstawa
- Tak
B1GM5AA#ABB
- Gwarancja producenta [mies.]:
Producent
- HP Inc
- Page Mill Road 1501
- CA 94304 Palo Alto
- Stany Zjednoczone
- firmen.kunden@hp.com
- Formularz kontaktowy
Osoba odpowiedzialna
- HP Printing and Computing Solutions S.L.U.
- Calle Jose Echegaray 18
- 28232 Las Rozas (Madrid)
- Hiszpania
- firmen.kunden@hp.com
- Formularz kontaktowy
















