Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMonitory
MSI MAG 272F, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 px, Full HD, 0,51 ms, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 68,6 cm (27") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ ekranu | Rapid IPS |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,51 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1920p |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 230 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 200 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Paleta barw | 91% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 115% |
| Pokrycie Adobe RGB | 90% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 91% |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Port DVI | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2a |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 30 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 249,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 440 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 54 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 668 mm |
| Głębokość opakowania | 131 mm |
| Wysokość opakowania | 446 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,2 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Osoba odpowiedzialna