Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMonitory
ASUS VP229QF-P, 54,6 cm (21.5"), 1920 x 1080 px, Full HD, LCD, 5 ms, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 54,6 cm (21.5") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,248 x 0,248 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26,7 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 130 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 55 cm |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 23 - -5° |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 9 kWh |
| Pobór mocy | 9,66 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 489,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 204,4 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 363,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 489,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 55,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 297,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,55 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 565 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 133 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,4 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO |
| Pozostałe funkcje | |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+, SPLENDID |
Producent
Osoba odpowiedzialna