Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówMonitory
Acer Vero B7 B247W E5, 61 cm (24"), 1920 x 1200 px, WUXGA, 4 ms, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 61 cm (24") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | WUXGA |
| Typ ekranu | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,27 x 0,27 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 61 cm |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Wydajność | |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 16,5 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -60 - 60° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 10 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI, Zasilanie |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
Producent
Osoba odpowiedzialna